Podhájska

Podhájska - Radava

SLOVENSKO - termální koupaliště

Cena : 6.350,- až 6.850,- ( dle termínu)

   

Pozvánka na ozdravný týdenní zájezd – voda svým složením odpovídá vodě z Mrtvého moře a prokazuje vynikající výsledky převážně pro osoby trpící potížemi:

Pohybového ústrojí (revmatizmus, dna, artróza, doléčení zlomenin)

 • Dýchacího systému
 • Kožními (lupénka, ekzém)
 • Cévními

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

 • doprava autobusem
 • výlet po cestě (bude upřesněno)
 • 6x ubytování v novém penzionu ve 2-lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC, TV se SAT a telefonem na pokoji (podrobnosti viz dále)
 • 6x polopenze: snídaně švédský stůl, večeře servírovaná
 • 6x permanentka do areálu termálního koupaliště
 • místní pobytová taxa
 • spotřeba vody, elektřiny a pod.
 • pojištění dle zák. 159/99
 • delegátská činnost

V penzionu se dále nachází: restaurace, bar, vířivka, hydromasáž, billiár, fotbalové hřiště, bowling, tenisové hřiště, plážový volejbal, dětské hřiště, ping - pong, internet, posilovna, sauna, venkovní posezení s možností grilu a další. Hlídané parkoviště.

PODHÁJSKA – místní voda léčebně působí podobně jako voda z Mrtvého moře a je také slaná. Na povrch vyvěrá z hloubky 1900 m v silném prameni při teplotě 80o C, teploty bazénů jsou regulovány na 35-38o C. Areál se rozkládá na ploše 12 ha a je tvořen 7 bazény. Nedůležitějšími prvky složení vody jsou: lítium, soli (chloridy, bromidy, jodidy…), sírany, vápník a mnoho dalších. Městečko - ležící na jih od Nitry - ožívá v letní sezóně ze zimního spánku i když i v zimní sezóně jsou služby venkovních lázní bohatě využívány. V letní sezóně, která trvá od května do října, zde funguje množství restaurací, jídelen a rychlého občerstvení, zmrzlina, 2x denně si mohou zájemci v areálu zacvičit, za poplatek lze objednávat masáže, perličkovou koupel a další služby. Zázemí tvoří vnitřní šatny se sprchami, přírodní solária, sportovní hřiště. Funguje zde letní kino, tobogán, suvenýry a další. 

Po cestě na Slovensko uděláme zastávku v některém ze zajímavých míst po trase cesty (bude upřesněno). 

UBYTOVÁNÍ: 

Je zajištěno v novém penzionu v obci Radava při koupališti Podhájska (3 km). Vždy ráno po snídani a odpoledne před večeří provedeme naším autobusem svoz na koupání a zpět (to je již zahrnuto v ceně). Jinak je možno se dopravit na koupání v jinou hodinu vlakem (na zastávku 200 m) nebo autobusovou linkou (na zastávku 100 m), v sezóně také turistickým vláčkem přímo z penzionu.

Ubytování nabízíme ve 2-lůžkových pokojích s velkým osobním komfortem – každý má své sociální zařízení – koupelnu s WC, TV se SAT a telefonem na pokoji. Na výběr jsou pokoje podkrovní nebo standardní, za pokoj s balkonem se hradí příplatek ve výši 240,- Kč na noc. K dispozici je zde velká klimatizovaná jídelna, kde bude podávána místní polopenze – tedy snídaně a večeře. Penzion má rozsáhlé zázemí pro strávení volného času (viz první strana) v průběhu dne i večera. 

ODJEZD/PŘÍJEZD:   dle dohody

Nezapomeňte - i na Slovensko je třeba si udělat cestovní připojištění na cesty do zahraničí - možno i v naší CK za zvýhodněnou cenu.

Rezervovat