Podhájska

SLOVENSKO - termální koupaliště

 

Pozvánka na ozdravný týdenní zájezd – voda svým  složením odpovídá vodě z Mrtvého moře a prokazuje vynikající výsledky převážně pro osoby trpící potížemi:

 

  • Pohybového ústrojí (revmatizmus, dna, artróza, doléčení zlomenin)
  • Dýchacího systému
  • Kožními (lupénka, ekzém)
  • Cévními

 

PODHÁJSKA

místní voda léčebně působí podobně jako voda z Mrtvého moře a je také slaná. Na povrch vyvěrá hloubky 1900 m v silném prameni při teplotě 80o C, teploty bazénů jsou regulovány na 35-38o C. Areál se rozkládá na ploše 12 ha a je tvořen 7 bazény. Nedůležitějšími prvky složení vody jsou: lítium, soli (chloridy, bromidy, jodidy…), sírany, vápník a mnoho dalších. Městečko - ležící na jih od Nitry - ožívá v letní sezóně ze zimního spánku i když i v zimní sezóně jsou služby venkovních lázní bohatě využívány. V letní sezóně, která trvá od května do října, zde funguje množství restaurací, jídelen a rychlého občerstvení, zmrzlina, 2x denně si mohou zájemci v areálu zacvičit, za poplatek lze objednávat masáže, perličkovou koupel a další služby. Zázemí tvoří vnitřní šatny se sprchami, přírodní solária, sportovní hřiště, nové wellness centrum Aquamarin. Funguje zde letní kino, mnoho tobogánů, suvenýry a další.

UBYTOVÁNÍ:

Ve 2-lůžkových a také třech 3-lůžkových pokojích v novém penzionu s velkým osobním komfortem – každý má své sociální zařízení – koupelnu s WC, TV na pokoji. Na každém pokoji je chladnička, varná konvice, WI-FI. K dispozici je velká jídelna s barem, kde bude podávána místní polopenze – tedy snídaně a večeře. Penzion má 22 pokojů. Dvě dvojice pokojů v penzionu mají soc. zařízení společné – možno také objednat. Klimatizace za poplatek 2eur/osoba/den.

 

Nezapomeňte! – i na Slovensko je třeba si udělat cestovní připojištění na cesty do zahraničí - možno i v naší CK za zvýhodněnou cenu.

Rezervovat