SALZBURSKO

PUTOVÁNÍ PO RAKOUSKÝCH ZEMÍCH  - SALZBURSKO

3-DENNÍ ZÁJEZD

PROGRAM:

 
1. den:
Odjezd v neděli v 6.00 z Pelhřimova od Sportovní haly/bazénu. Zastávka na Mondsee, vyhlídka na jezero, pohled na Schaffberg. Příjezd do Salzburgu – návštěva Hangáru-7 – muzeum letadel a monopostů F1 Redbull (ZDARMA). Návštěva Milarabelliných zahrad, procházka starým městem – dóm Sv. Rupperta, Getreidegasse – historická třída a nákupní tepna města, Mozartův rodný  dům a náměstí a další.
Přejezd do skanzenu Großgmain na jeho prohlídku.
Odjezd na ubytování, večeře. Ubytování je zajištěno v městečku Maria Alm. Maria Alm/Hochkönig je rozsáhlá lyžařská a turistická oblast rozkládající se mezi městečky Maria Alm, Dienten a Mühlbach, nad kterými se zvedá mohutný skalnatý masív Steinernes Meer s impozantní nejvyšší horou Hochkönig.
 
2. den:
Po snídani návštěva lázeňského města Zell am See na břehu Zellského jezera, obklopeného majestátními horskými štíty, projížďka lodí po jezeře.
Výjezd lanovkou v Maria Alm/Hochkönig (ZDARMA), turistika, návrat na večeři.
 
3. den
Po snídani turistika - varianty:
a) Obertraun – lanovkou na Krippenstein 2109 m n. m., nezapomenutelným zážitkem je vyhlídka „Pět prstů“,
b) v případě nepříz. počasí Dachsteinhöllen  - obří ledová jeskyně, mamutí jeskyně.
 
Přesun do Hallstattu – procházka tímto kouzelným městem na břehu stejnojmenného jezera.Bad Ischl –  lázeňské město na soutoku řek Traun a Ischl, na rozhraní Salzkammergutberge a Hornorakouského předhůří, město bylo letní residencí císaře Františka Josefa, odjez domů, příjezd ve večerních hodinách.

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

  •  doprava autobusem 
  •  2x ubytování v hotelu *** v Maria Alm, 2 nebo 3-lůžkové pokoje s balkonem a fantastickým panoramatickým výhledem, koupelna, TV, WIFI
  • 2x polopenze na hotelu
  • organizační a průvodcovská činnost
  •  pojištění zájezdu dle zák. 159/1999 Sb. a jeho úprav zák. 214/2006 Sb.

Rezervovat