Rakouské Alpy

St. MARGARETHEN – LUNGAU – SALZBURGERLAND

LYŽAŘSKÉ POBYTY CHYSTÁME DLE POŽADAVKŮ SKUPIN

 

Skiregion Lungau nabízí:                 

  • 30 km 
  • 55 km
  • 45 km

 

​​Oblast Lungau je tvořena 15 idylickými horskými městy a údolími, svou krásnou přírodou je skutečným prázdninovým rájem. Nejznámějšími z nich jsou Mauterndorf, Mariapfarr, St. Michael, St. Margarethen a Tamsweg. Vleky Vás vyvezou až do nadmořské výšky 2.360 m. Vynikající sněhové podmínky jsou garantovány až do konce dubna. Oblast je také nazýváno „Sněhovou královnou“ Rakouska. Díky své výhodné přilehlé poloze k Obertauern je region Lungau známý trvale slunečným počasím. Výhodou oblasti je výborná propojenost po dálnici téměř až do místa ubytování.


Celkem 130 km velmi dobře upravovaných sjezdovek je rozděleno do 3 lyžařských oblastí pro všechny kategorie lyžařů. Největším z areálů je Katschberg/Aineck s 60 km tratí, ve ski-areálu Grosseck /Speiereck najdeme 40 km tratí, a třetím a nejmenším areálem je Fanningberg s 30 km. V oblasti Lungau najdeme rozsáhlou běžeckou „stopu“, která je nejdále propojenou v Rakousku. Spojení mezi areály je velmi dobře zajištěno četnými skibusy.


 

Ubytování:  

         

Komplex 3 přilehlých prázdninových domů s kapacitou 50 osob, nacházející se na úpatí hory Aineck mezi St. Margarethen (1 km) a St. Michael (4 km). Apartmány jsou útulně zařízené, v jednom z domů je velká kuchyně s jídelnou. 
 

 

Rezervovat

Fotogalerie: