Za poznáním Holandska

PUTOVÁNÍ ZA POZNÁNÍM HOLANDSKA

 5-denního zájezdu

 

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

 

  • doprava lux. autobusem
  • 3x ubytování – chatky pro 6 osob ve čtyřhvězdičkovém kempu v Den Haagu (3 dvoulůžkové pokoje, moderní chatky jsou vybavené koupelnou a kuchyňkou)
  • pobytová taxa, spotřeba vody, elektřiny a pod.
  • pojištění zájezdu dle zák. 159/1999 Sb. a jeho úprav zák. 214/2006 Sb.
  • organizační a průvodcovská činnost

 

PROGRAM:

1. den:

Odjezd v odpoledních hodinách. Noční přejezd SRN. Ráno příjezd do Amsterodamu.

2. den:

Amsterodam – hlavní město Nizozemí, pěší prohlídka města včetně květinového trhu, blešího trhu, originální čínské čtvrti, možnost nákupů či návštěvy Rijksmusea. Příjezd do místa ubytování.

3. den:

Odjezd do Scheveningenu – předměstí Haagu, lázeňské město, procházka po přímořské promenádě kolem Severního moře. Přejezd do města Den Haag, sídla státních úřadů a města diplomacie. Prohlídka včetně parlamentu a soudního dvora. Odjezd na prohlídku Rotterdamu – největšího evropského přístavu, kde kotví gigantické zámořské lodě. Návrat do místa ubytování.

4. den:

Odjezd do Alkmaaru – starobylého malebného města, známého sýrovými trhy i muzeem piva - zdejší hostinec nabízí více než 80 místních značek, dále muzeum sýra, které navštívíme. Návštěva skanzenu Zaanse Schans – živý skanzen holandských dřevěných domků a větrných mlýnů s původními dílnami na výrobu dřeváků, sýrů, pekárna, specializované obchůdky. Poté přejedeme na farmu Alidahoeve – zde ochutnávka sýrů. Návratu do místa ubytování.

  

5. den:

Odjezd do města Aalsmeer na největší světovou aukci květin, případně do rozkvetlých jarních zahrad v Keukenhofu. Návštěva Haarlemu – města proslaveného pěstováním cibulových květin, výchozího místa do květinových polí, prohlídka města s mohutnou gotickou bazilikou sv. Bavona a Grotemarktu – jednoho z nejkrásnějších náměstí Nizozemska (radnice, Tržnice masa – jedna z nejpozoruhodnějších světských renesančních staveb země). V okolí Haarlemské jezero – polder – o rozloze 180 km2 - 5 km pod hladinou moře s největším parním čerpadlem na světě (v něm muzeum zápasů Nizozemců s vodním živlem). Odjezd do republiky. Návrat druhý den v ranních hodinách.

 

V CENĚ ZÁJEZDU NENÍ  ZAHRNUTO:

  • vstupy
  • každému účastníkovi zájezdu doporučujeme sjednat si pojištění léčebných výloh na cesty do zahraničí

Rezervovat