TROGIR - SEGET DONJI
Zájezd pro skupiny

Tuto letní sezónu Vás zveme do Chorvatska na 10-denní pobyt - Chorvatsko – Trogir – Seget Donji

TROGIR

 je město vzdálené 30 kilometrů od Splitu, centra Dalmacie. Díky své nádherné poloze, zachovalému středověkému vzhledu a četným kulturním památkám se stal Trogir slavným turistickým městem.  Město se nalézá částečně na pevnině a druhý díl na ostrově Čiovo a je spojeno dvěma mosty.

Resort Medena

- 2000 m dlouhá promenáda spojuje apartmány Medena krásnými štěrkopísečnými plážemi, se Segetem, starým malebným rybářským městem. Apartmány jsou vzdáleny pouze 4 km od Trogiru, pokladnice umění a města muzeí pod ochranou Unesco. Podél promenády najdete množství stánků se suvenýry, výlety lodí, půjčovny lodí a dalšího vybavení, chorvatské taverny, pizzerie, pekařství, rychlá občerstvení, kavárny a mnoho dalšího. Resort Medena disponuje diskotékou, taneční terasou, najdeme zde kadeřnictví, saunu, fitness centrum & dětská hřiště. Pro sport zde najdeme – hřiště na házenou, badminton, volejbal, basketball, tenis, vodní sporty, windsurfing, šlapadla, motorové lově, školy potápění a windsurfingu. Trogir je možno navštívit jednak lodním taxíkem nebo pěšky promenádou podél moře, či je možné využít místní autobusové dopravy.

Ubytování:

Klimatizované apartmány, 250 m od pláže, jsou vybaveny kuchyní s příslušenstvím, kávovarem, koupelnou s WC, povlečením, ručníky – výměna 2x v týdnu, telefon, sat. TV. Apartmá pro 4-5 osob sestávají se ze dvou        2-lůžkových ložnic a možností přistýlky v kuchyni, apartmá pro 2-3 osoby se skládá z ložnice pro 2 osoby a přistýlky v kuchyni. Parkoviště je v blízkosti apartmánu. Apartmány v 1. patře jsou s balkonem.

Stravování:

V restauraci formou buffetové snídaně, tedy švédské stoly, večeře – buffet – předkrm, salát a dezert, hlavní chod na výběr ze 3 jídel.   

V CENĚ JE ZAHRNUTO

  • doprava autobusem s klimatizací
  • 7x ubytování v apartmánech
  • 7x turistická taxa
  • 7x chorvatská polopenze v místní oblíbené restauraci                                                         
  • závěrečný úklid, povlečení postelí, ručníky
  • spotřeba vody, elektřiny apod.
  • pojištění zájezdu dle zák. 159/1999 Sb. a jeho úprav zák. 214/2006 Sb.

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

  •  každý účastník by si měl uzavřít cestovní pojištění.

 

Rezervovat