RABAC - FAMILY LIFE BELLEVUE RESORT****

CHORVATSKO- RABAT - Resort Family Life Bellevue****

 

RABAC - oblíbené letovisko, které lemuje průzračné moře a malebné zelené pahorky. S chloubou se přezdívá Perla Kvarneru. Najdete tu vše, co k úžasné dovolené patří: oblázkové pláže, překrásnou přírodu, výtečnou středomořskou kuchyni i historické památky v blízkém Labinu.

Resort Family Life Bellevue**** se nachází nad překrásnými rabackými plážemi s perlově bílými oblázky. Z teras a vkusně zařízených restaurací a barů se nabízí úchvatný panoramatický výhled na moře a kvarnerské ostrovy.

Resort disponuje s atraktivními bazény - hlavní bazén s překrásným výhledem na moře, activity bazén, relaxační bazén s mořskou vodou, vyhřívaný dětský Splash bazén, sladkovodní bazén pro batolata a další, sportovním vyžitím - stolní tenis, plážový volejbal, plážový fotbal a další. Za příplatek lze využít tenisové centrum – tenisové kurty, pronájem vybavení, škola tenisu, organizované cyklistické túry, pronájem jízdních kol, pronájem člunů a šlapadel, vodní sporty, volné lezení, potápěčské centrum a minigolf. Zajištěna je celodenní animace pro děti i dospělé. Resort poskytuje bezplatný bezdrátový internet, směnárnu, parkování zdarma (bez zabezpečení), parkoviště střežené kamerovým systémem (za příplatek) a hotelový obchod.

Pláže s bílými oblázky jsou oceněné Modrou vlajkou. Plážový servis – lehátka a slunečníky za příplatek.

Rezervovat