RABAC - VALAMAR ALLEGRO HOTEL***
Zájezd pro skupiny

CHORVATSKO - RABAC - HOTEL VALAMAR ALLEGRO ***

 
RABAC - oblíbené letovisko, které lemuje průzračné moře a malebné zelené pahorky. S chloubou se přezdívá Perla Kvarneru. Najdete tu vše, co k úžasné dovolené patří: oblázkové pláže, překrásnou přírodu, výtečnou středomořskou kuchyni i historické památky v blízkém Labinu.
 
Hotel Valamar Allegro Rabac*** leží na vyvýšeném místě na poloostrově Sv. Andrija, s překrásným výhledem na záliv, obklopený vzrostlým piniovým hájem v těsné blízkosti oblíbené plážové promenády, kde můžete navštívit řadu restaurací a malých obchůdků.  Do centra městečka Rabac je to cca 700 metrů.
 
Hosté zde mají k dispozici klimatizovanou hotelovou restauraci, lobby bar s terasou. Večery s hudbou v objektu. Dále má hotel venkovní bazén s mořskou vodou a barem, dětský bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u hotelu zdarma, saunu, posilovnu, možnost masáží. Hotel zajišťuje celodenní animaci pro děti i dospělé. Tenisové dvorce jsou 150 m od hotelu, dále je k dispozici minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty a další. V blízkosti je diskotéka, noční kluby. WiFi v celém hotelu zdarma.
 

Pláže jsou oblázkové, kamenité s pozvolným vstupem do moře, vzdálené cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Rezervovat