Tre Valli

TRE VALLI – FALCADE – DOLOMITI – ITÁLIE

Pozvánka na lyžování do italských Alp = 6-denní

Termín: dle dohody

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

  • doprava klima autobusem (odjezd bude upřesněn)
  • 3x ubytování v pokojích (viz dále), závěrečný úklid
  • 3x místní polopenze (viz dále)
  • 4x SKIPASS – lyžařská permanentka 3valli
  • pojištění zájezdu dle zák. 159/1999 Sb., pobytová taxa, delegát

CENA:

od 7.600,- Kč/studenti
od 8.300,- Kč/dospělí
od 4.900,- Kč/děti do 8 let

3valli – 3údolí:

Lyžařská oblast 3valli/Dolomiti spojuje tři lyžařské zóny – Moena/Lusia, Passo San Pellegrino a Falcade a nachází se jiho-východně od Bolzana, jižně od nejvyšší hory Dolomit Marmolady. Je součástí ski-areálu Dolomiti Superski a těsně sousedí s Val di Fassa. Tato oblíbená oblast nabízí na 74 km výborně upravených sjezdových tratí (celkem možno lyžovat na 100 km), je vybavena 27 vleky s 52 variantami sjezdovek od základní obtížnosti až po ty s největší obtížností a přes 60 km pro běžecké lyžování. Vleky lyžaře vyvezou až do výšky 2.500 m n. m..
Programovaná síť umělého zasněžování, jedna z nejlepších v Evropě, umožňuje pokrýt 95 % sjezdovek. Nejdelší sjezdovkou je 10ti kilometrová z Col Margherita do Falcade. Na svazích je možno najít množství restaurací a horských chat s občerstvením.
Největšími městy jsou Moena ve Val di Fassa a Falcade ve Val del Biois.

Lyžování přímo ve Falcade:

Nástupním místem na vleky je Falcade/Molino, odkud Vás vyvezou na Le Buse – pláň, která je zalita sluncem po celý den. Tady už je na každém, zda sjede dolů nebo se nechá vyvézt výše – na Col Margherita (2.513 m). Během pobytu ale doporučujeme „otestovat“ všechna střediska, která skipass zahrnuje - tedy také protilehlé Passo S. Pellegrino, propojené na lyžích, a odtud na sjezdovky Moena/Lusia, dostupné skibusem (zdarma) za 15 minut.

Ubytování:

Penzion ve Falcade/Caviola (1.084 m), 800 m od centra města, skibuss 80 m, kompletně zrekonstruovaný dům s 58 místnostmi po 2, 3, a 4 lůžkách, každý pokoj s vlastní koupelnou a balkonem nebo terasou. K dispozici je vlastní společenská místnost (TV), dále ping-pongový stůl, jídelna, bar, výtah, privátní parkoviště, herna pro děti. Ve Falcade restaurace, diskotéka, obchody aj.

         

Stravování:

Snídaně – bufet – formou švédských stolů
Večeře – tři chody a pití - těstoviny nebo polévka, maso + příloha + zeleninový salát (bufet), ovoce nebo dezert, voda.

  • každý účastník zájezdu je povinen uzavřít minimálně pojišťění léčebných výloh pro cesty do zahraničí na 6 dní – nezapomeňte se informovat, zda Vaše pojišťění zahrnuje také krytí úrazu následkem lyžování, či jiných zimních sportů, které hodláte provozovat (možno také v CK).

Rezervovat