Velký Meder - autobusem
Zájezd pro jednotlivce
Doprava autobusem

 

 

 

Pozvánka na ozdravný týdenní zájezd do moderního termálního koupaliště (dříve Čalovo), kde voda svým složením pomáhá celkovou regeneraci lidského organismu a to hlavně osobám s onemocněními:

 • Kloubů
 • Páteře
 • Svalstva

Velký Meder termální koupaliště - TERMÁLPARK:

Nově zrekonstruovaný areál, který slouží široké veřejnosti od roku 2004 pomáhá díky dvěma geotermálním pramenům léčivé vody o teplotě 57-68 °C, chemickým složením je voda velmi podobná piešťanskému prameni, převažuje obsah sodíku. Nachází v pěkném prostředí uprostřed zeleně na okraji města. Ve všech bazénech dosahuje teplota vody 27o–38oC. Areál tvoří dvě samostatné, třebaže vzájemně propojené části:

 • Krytý rekreační komplex s celoročním provozem je tvořen plaveckým bazénem s teplotou vody 30 °C uprostřed bazénu se nachází vyvýšený perličkový bazén s vodou teplou 33 ° C a na okraji plaveckého bazénu pak dětský bazén s vodou teplou také 33° C.
 • Venkovní komplex se otevírá na ploše 6 hektarového zatravněného areálu v době letní sezóny od května do září. K dispozici je pět různých koupališť. Charakter nově zrekonstruovaného rekreačního bazénu nabízí možnost koupání v přírodě, pod ochranou sálající páry – teplota vody dosahuje 30-40° C. Další je italský bazén s tobogánem o teplotě vody 28° C, rodinný má 33° C, sportovní 25° C a dětský s vodou teplou 33° C.

TERMÁLPARK  nabízí i něco pro relaxaci: saunování se 4 saunami (infra, parní, bylinková a finská), masážní vana, vertikální bisolárium, másáže, bahenní zábaly atd. Pro sportovní vyžití a zábavu jsou dále k dispozici – hřiště na plážový volejbal, minigolf, zpevněná plocha na volejbal, nohejbal, fotbal. Pro děti zábavní hrací přístroje, houpačky, trampolína.


Město Velký Meder s 10.000 obyvateli se nachází na jižním cípu západního Slovenska a to 70 km od Bratislavy a 10 km od hraničního přechodu přes Dunaj v Medvědově směr maďarské město Györ (Ráb). V centru města návštěvník nalezne větší počet nákupních center, banky, kavárny, restaurace s živou hudbou, městské kulturní středisko s kinem apod.

UBYTOVÁNÍ 

Ve 2-lůžkových moderně zařízených pokojích v penzionech s velkým osobním komfortem – každý má své sociální zařízení – koupelnu s WC, TV  na pokoji. Je zde možná přistýlka - 3. lůžko. Výhodou penzionů je jejich výborná poloha v blízkosti termálního koupaliště. 

Strava je formou polopenze na hotelu - snídaně a večeře formou bufetu (tj. švédské stoly).   K dispozici je grilovací místo. Na místě je možno si připlatit místo večeře rožnění selátka s obsluhou za poplatek 6 EUR (při počtu min. 30 osob).

SLEVY 

Sleva pro účastníky nad 62 let a držitele průkazu ZTP 300 Kč.

Slevy na dítě budou kalkulovány individuálně dle věku a požadavků klienta.

Sleva na vlastní dopravu 600 Kč/osobu.

 

Příplatek za 1-lůžkový pokoj ve výši 930,- Kč/pobyt

 

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

 • doprava autobusem
 • 6x ubytování v areálu u koupaliště v penzionu ve 2-lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC, TV
 • 6x polopenze v restauraci hotelu na lázeňské kolonádě formou švédských stolů
 • 7x permanentka do areálu termálního koupaliště včetně využití všech perličkových koupelí a tobogánů, lehátka v relaxačním centru, možnost 2 vstupů denně, zrekonstruovaný vnitřní bazén
 • bonus CK - relaxační 30-minutová masáž zad
 • místní pobytová taxa
 • spotřeby vody, elektřiny a pod.
 • pojištění zájezdu dle zák. 159/1999 Sb. a jeho úprav zák. 214/2006 Sb.
 • služby delegáta

Odjezd / příjezd:

Odjezd ráno z Pelhřimova od Sportovní haly, z Humpolce od parkoviště u fotbalového hřiště, z Jihlavy od Billy (ze strany od parkoviště Tř. Legionářů). Příjezd  je plánován na místo odjezdu kolem 20:00 hod.

Pobyty nabízíme dále v libovolných termínech na vlastní dopravu, poptávky zasílejte na info@ckmarketa.cz.

Nezapomeňte! - i na Slovensko je třeba si udělat cestovní připojištění na cesty do zahraničí - možno i v naší CK za zvýhodněnou cenu 20 Kč/den včetně pojištění storna zájezdu.

 

Rezervovat