Pramen v termálním koupališti Velký Meder má díky svému specifickému geotermálnímu složení silně regenerační účinky na pohybový aparát. Obsahuje tělu prospěšné přírodní prvky jako např. sodík, draslík, chlor, železo a mnoho dalších. Pomáhá tak léčit nejen nemoci kloubů, svalů a páteře, ale příznivě působí i na celkovou regeneraci organismu.

Proč zvolit termální koupaliště Velký Meder?

Poloha našeho ubytování je velmi výhodná,  nachází se přímo u vstupu do termálního koupaliště Velký Meder. Najdete tu rozsáhlý celoročně otevřený komplex krytých a polokrytých bazénů. Teplota se pohybuje  mezi 36 - 38 °C a umožňuje i velmi oblíbené zimní koupání. K dispozici je saunové centrum se 4 druhy saun. V areálu termálního koupaliště Velký Meder  se nachází masážní salón, solná jeskyně a salón krásy. V létě je zde možné využívat areál s rekreačními bazény, hydromasážemi, vodopády a tobogány.  K dispozici je i plážový volejbal, dětské hřiště, minigolf, maxišachy, restaurace či stánky rychlého občerstvení. K relaxaci je ideální i přilehlé okolí celého areálu. Nenáročný terén je jak stvořený k relaxačním procházkám, cyklovýletům do lesoparku či do blízkých přírodních rezervací.
V ceně zájezdu je zajištěna nejen bohatá polopenze ve formě švédských stolů, ale těšit se můžete třeba i na rožnění selátka. Dále je v ceně ubytování zahrnuta 1x klasická masáž a permanentka do termálního koupaliště Velký Meder. Pro klienty nad 62 let poskytujeme slevu.