Tropical Islands 2020
Zájezd pro jednotlivce

 

Nevíte, jak odměnit své ratolesti za úspěšně zakončený školní rok?

Chcete se vykoupat v „moři“ a zažít atmosféru pravého deštného pralesa? 

Zveme Vás na jednodenní výlet do největšího evropského AQUAPARKU, který nikdy nespí:

 

TROPICAL ISLANDS 60KM JIHOVÝCHODNĚ OD NĚMECKÉHO BERLÍNA

 

TERMÍN: sobota 27.6.2020    CENA: 890 Kč      

 
Tropický ostrov – ráj ležící asi 60 km jihovýchodně od Berlína. Na své si zde přijdou milovníci teplého počasí a vodních radovánek. Teplota v parku se pohybuje kolem 26-30 °C. Ve vodním světě si malí i velcí užijí Jižní moře o teplotě 28°C a rozloze 3.000m2, dětský bazén, písečnou pláž a romantickou Balijskou lagunu s vodopádem, kde se můžete potápět v křišťálově čisté vodě, odpočívat na pláži či dovádět ve vlnách.  Aquapark se pyšní také největším tobogánem v Německu měřícím 25m.  
 
Dětský klub Tropino nabízí pro malé návštěvníky motokárovou dráhu, softbalovou arénu, skluzavky, bazének se čluny a další.
 
Mimořádným zážitkem je největší „indoorový“ deštný prales na světě. Při procházce džunglí (více než 50.000 rostlin více než 600 druhů) mezi popínavými liánami můžete obdivovat vodopád, orchideje a exotická zvířata jako želvy, sumečky, paví očka, ptáčky a papoušky. Les neudržují chemikálie, ale sama příroda zde vytváří jedinečnou rovnováhu. Tropická vesnička vás zaujme unikátní kolekcí přístřešků a chýší. Ve stylovém baru pak můžete ochutnat osvěžující koktejl, lahodnou kávu či tropické barbecue.
 
Ozdravení ducha a těla nabízí Saunový svět, který byl vystavěn podle kambodžských chrámů a indického Elephanta Temple. Těšit se můžete na nejrůznější sauny, vířivky, spa s minerální vodou či parní květinovou lázeň. Nechybí ani pestrá nabídka masáží a kosmetických procedur.
 
Díky nejmodernější technologii se můžete povznést do 30 metrů a z horkovzdušného balonu obdivovat krásu exotiky.
 
Celoročně otevřená venkovní část Amazonie láká návštěvníky na 250 m dlouhý umělý vodní kanál Wild Water River, kde voda je opravdu "divoká".
 

Cena zahrnuje:

- autokarovou dopravu z Pelhřimova, Humpolce, Benešova a Prahy.
 

V ceně není zahrnuto:

- vstup tropický svět: 30eur dospělí, 25eur  děti 6–11 let, studenti a osoby nad 65 let.  Tropický svět + sauna:  35eur  dospělí, 30Eeur studenti a osoby nad 65 let.
- pojištění: 24Kč/osoba

Rezervovat