Hotel Wolf***
Zájezd pro jednotlivce

TERMÁLNÍ LÁZNĚ S Á R V Á R

SÁRVÁR - léčivá voda

Jedním z nejdůležitějších lákadel Sárváru jsou bez pochyby dva druhy zdejší léčivé vody, jež je základem rozvoje města do dnešní podoby. V okolí Sárváru vyvěrají dva prameny léčivé vody. Důležitými komponenty léčivé vody s teplotou 83°C jsou chlorid sodný, hydrogenuhličitan, jód, brom, fluor a četné stopové prvky. Z léčivé vody s vysokým obsahem solí se odpařováním získává slavná Sárvárská termální krystalická sůl. Slané lázně lze účinně využít při léčbě některých onemocnění pohybového ústrojí a gynekologických a dermatologických onemocnění. Již několik desítek let je znám velmi příznivý vliv léčivé vody v případě bolestí v podbřišku a chronických zánětlivých gynekologických onemocnění souvisejících se srůstem. Zásaditá hydrogenuhličitanová termální voda s teplotou 43 °C obsahuje především chlorid sodný, hydrogenuhličitan a stopové prvky a neobsahuje síru ani radon. Je velmi vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitaci po onemocněních a sportovních zraněních, v případě neurologických potíží a ke koupelím na uvolnění svalstva. Areál termálních lázní Sárvár nabízí krytý a polokrytý léčebný bazén, venkovní zážitkový bazén, krytý bazén s umělými vlnami, 3 obrovské skluzavky, jacuzzi, dětský bazén se skluzavkami, plavecký bazén, terasa na slunění, sportovní hřiště, léčebné centrum, fitness, solárium a exkluzivní saunový svět.

Tedy tato léčivá voda se vhodně uplatňuje především v těchto případech:

Chronická degenerativní onemocnění páteře a kloubů
Chronické fáze zánětlivých onemocnění pohybového ústrojí
Revmatismus měkkých tkání
Uvolňování svalových křečí
Pohmoždění svalů a kloubní distorze
Rehabilitace po sportovních zraněních a úrazech
Doléčení po neurologických onemocněních a neurochirurgických operacích
Rehabilitace po ortopedických a revmatochirurgických operacích
Chronická zánětlivá gynekologická onemocnění a některé druhy neplodnosti
Klimakterický syndrom
Chronická onemocnění dýchacího ústrojí
Doléčení po akutním zánětu dýchacích cest
Astma

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, v rodinném prostředí hotelu, vlastní sociální zařízení (sprcha a WC), fén, minibar, TV a balkon, 500 m od lázní.

Nezapomeňte – i do Maďarska je třeba si udělat cestovní připojištění na cesty do zahraničí - možno i v naší CK za zvýhodněnou cenu.

Rezervovat