Léčebné a wellness lázně Sárvár

Místo, které má duši

Bazény naplněné kvalitní sárvárskou vodou vám pohladí tělo i duši, že zapomenete na každodenní starosti a zároveň bude léčit vaše klouby a revmatické bolístky. Dokonalý odpočinek vám nabízí zážitkové bazény, protiproudy, různé vodní masážní a proudové trysky. Exkluzivní saunový svět s bohatou nabídkou pomáhá k ochraně a k zlepšení vašeho zdraví.

Přijďte načerpat energii do Sárváru a zbavte se každodenních starostí!

Léčebné lázně

Svět saun

Zážitky bez hranic pro rodiny

Místo, kde se celá rodina, malí i velcí cítí dobře. To jsou nové zážitkové lázně, ve kterýc se nikdo nenudí, ani neposedové. Hodně hraček, spousta zábavy. Děti se mohou vesele bavit a rodiče je mohou sledovat z jacuzzi bazénu nebo je mohou svěřit do školky s dohledem kvalifikovaných asistentek.

Rodinné zážitkové lázně

Aktivní odpočinek

Svěží čistý vzduch, hřejivé sluneční paprsky a příjemná teplota vody lákají od května do konce září všechny dospělé i děti na koupaliště. Obří skluzavky, různé sportovní možnosti, hry, animační programy nabízení pestrou zábavu pro každou věkovou skupinu. Malé děti se mohou bavit na pirátské lodi, ve vodním zámku a na vodním hřišti, zatímco větší si mohou vyzkoušet skluzavky nahoru i dolů a zažít nespočetné zážitky a dobrodružství v celém areálu koupaliště.

Koupaliště

Léčebné a zážitkové lázně Sárvár

V našem léčebném centru nabízejí naši odborní lékaři a terapeuti s mnohaletými zkušenostmi nejmodernější léčebné metody. Kvalitní léčivá voda léčebné postupy pomáhají k lepší pohyblivosti a k tišení bolesti. Bohatá nabídka našeho wellness centra pomáhá zachovat vaši vitalitu a předcházet nemocem. Zde si vaše tělo i duch odpočinou ve vzájemné harmonii. Ve fitness centru kardio-posilovací stroje a odborní osobní trenéři vám svojí radou a odborným vedením pomohou posílit váš organismus.

Služby wellness                                                       

Léčebné služby