Apartman hotel*** autobusem
Zájezd pro jednotlivce
Doprava autobusem

TERMÁLNÍ LÁZNĚ BÜKFÜRDÖ

5-denní zájezd

 

Bükfürdő - prvotřídní osvěžení, relaxace a regenerace

Léčivé koupele Bük je nejnovější lázeňské centrum v Maďarsku v blízkosti rakouských hranic, pouze 345 km od Prahy, 57 km od Šoproně a 220   k Budapešti. Leží v nadmořské výšce 150m.

 

Kariéra lázeňské vody v Büku začala před 25 lety, když hledači ropy, pracující v této oblasti, byli odměněni za svou práci šedesát metrů vysokým výtryskem vody. Léčivá voda o teplotě 58°C má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích. Léčebné lázně Bük se staly jedněmi z nejznámějších a nejpopulárnějších léčebných lázní v Evropě. V současnosti se jedná o druhé největší lázně v Maďarsku, které zároveň nabízejí perfektní rekreaci všem generacím hostů. Lázně, zaujímající 14 hektarů, jsou skutečným lázeňským komplexem, očekávajícím vaši návštěvu s nabídkou 27 bazénů s celkovou vodní hladinou větší než 5100 m2. Voda v našich léčebných bazénech má teplotu 32-38 °C, teplota vody v plaveckých bazénech je mezi 26 a 28 °C. Děti jsou srdečně očekávány v brouzdalištích určených pouze jim, ve kterých se mohou cákat v naprostém bezpečí. Komplex skluzavek dostupných zdarma ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Děti si mohou po koupání hrát na momentálně nejmodernějším hřišti; dospělým toužícím po relaxaci je k dispozici rozlehlé útočiště s pohodlnými lehátky. V našem rekreačním parku můžete regenerovat ze své každodenní únavy v tichém, klidném a zeleném prostředí. Zastřešené zážitkové koupele v Parku jsou otevřeny celoročně a nabízejí osvěžení všem generacím hostů.

 

Mezi hlavní pozoruhodnosti okolí Büku patří zámek Szapáry a za návštěvu stojí blízký Kőszeg, jedno z nejhezčích historických městeček Maďarska, a Velem (klimatické středisko s výborným, osvěžujícím vzduchem) nebo Szombathely, místo obývané od dob Římanů, kde se nachází mnoho architektonických památek, včetně zajímavé, hodně navštěvované svatyně bohyně Isis. Kdo vyhledává kulinární zážitky hodné králů, také nalezne vše přímo v Bükfürdő: čeká na něj řada restaurací a snack-barů.
.

Hotel, nabízející takřka rodinnou atmosféru, se nachází v zelené části, pár minut od léčivých lázní. Nově založená recepce a hala umožňují pohodlnější přivítání našich hostů a jejich obsluhu. Jednopokojové apartmány jsou pohodlně vybaveny, jsou určeny pro 2-3 dospělé osoby nebo 2 dospělé a 2 děti do 12 let (přistýlkou je roztahovací gauč). Každý pokoj má vlastní koupelnu a soc. zařízení. Apartmá jsou v zájmu co největší spokojenosti hostů vybaveny kuchyňkou s kompletním vybavením a lednicí, lodžií, rádiem, televizí, telefonem, některé s WIFI připojením na internet.
 

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

  • doprava autobusem,
  • 4x ubytování v Apartman hotelu*** vedle lázní Bükfürdö ve 2-lůžkových pokojích (každý s WC a sprchou, s možností přistýlky)
  • pobytová taxa
  • spotřeba vody, alektřiny apod.
  • pojištění proti úpadku CK
  • delegátská činnost

Možnost dokoupení polopenze za 1545,-Kč a permanentky za 1420,-Kč

Příplatek za 1 - lůžkový pokoj ve výši 950,-Kč

 

Odjezd z Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy (případně další místa) v ranních hodinách.

Nezapomeňte – i do Maďarska je třeba si udělat cestovní připojištění na cesty do zahraničí - možno i v naší CK za 24 Kč/den včetně storna.

Rezervovat