Hegykö
Zájezd pro jednotlivce
Doprava autobusem

Pozvánka na  5ti denní zájezd do termálních lázní v Hegykö, kde kvalitní služby, zážitky nabízené Národním parkem Fertő-Hanság, cyklostezky proplétající okolí jezera Fertő a kulturní programy přispívají k tomu, aby Váš odpočinek byl úplný, zážitek trvalý a tím celková regenrace dokonalá.

Hegykö – nové lázně v sousedství Neziderského jezera s možností cyklovýletů

Hegykö, po dlouhou dobu nenápadná vesnice s asi tisícovkou obyvatel, má v porovnání s mnoha jinými místy, kde lze navštívit pověstné maďarské termální lázně, jednu obrovskou výhodu - leží v těsné blízkost břehů Neziderského jezera, třetího největšího jezera ve Střední Evropě, díky čemuž má o své návštěvníky v podstatě postaráno. Neziderské jezero bylo totiž před sedmi lety vyhlášeno součástí respektovaného Seznamu světového dědictví UNESCO. Pokud tak rádi své pobyty v lázních spojujete s poznáváním hodnotné krajiny, můžete v Hegykö udělat jen tu nejlepší zkušenost.

Co se týče vlastností zdejšího termálního pramene, tryskajícího z hloubky téměř půldruhého kilometru o teplotě 55°C, jde o kyselou, hydrogenuhličitou minerální vodu vyznačující se vysokou koncentrací sodíku, jódu, chloridu a fluoru. Díky svému výjimečně vysokému obsahu minerálů a lékařsky prověřenému léčebnému účinku je známé od roku 2004.

Hegykö je jednou z deseti vesnic, jež leží při břehu maďarské části Neziderského jezera, které je součástí maďarsko-rakouského pomezí. Rovněž jde o pomyslnou bránu do Národního parku Fertö-Hanság, který je po dlouhá tisíciletí domovem mnoha dnes chráněných druhů. Připomeňme, že celou oblast vysoko hodnotili již staří Římané, kteří jezero překřtili na Lacus-Peiso. I přes skutečnost, že Hegykö leží v takto unikátní oblasti, a jsou zde v provozu poctivé termální lázně, daří se dosud této vesničce držet stranou masivního turistického rozmachu, který v posledních deseti letech „postihl” tolik podobných míst. Preferujete-li proto klid a neokázalý odpočinek, můžeme vám Hegykö a jeho termální lázně jen a jen doporučit.

Wellness

Úplné hýčkání na 450 m2. Naše wellness oddělení je zárukou na úplnou regeneraci těla a duše.
Zážitkový bazén o teplotě vody (31 C°) disponuje hydromasážními tryskami a protiproudovým systémem. V saunovém světě slouží k celkovému pohodlí finská sauna, infra sauna a parní kabina. K sauně patří i ochlazující bazének.

V prostorné odpočívárně mohou naši hosté relaxovat na pohodlných lehátkách vyrobených z přírodních materiálů. V čajovém baru nabízíme léčivé a bylinkové čaje značky Naturland.Fitnes sál je zařízen nejmodernějšími posilovacími a kardio stroji. Milovníkům sportu je nabízeno podle denního programu aerobik a různá cvičení pohybových ústrojí (o konkrétním programu Vám na recepci rádi poskytnou informace).

Cyklovýlety

Dvakrát po dobu pobytu je možno využít atraktivní cyklovýlety nabídnuté naším delegátem. Pronájem kola činí 250,- Kč/den a je třeba ho objednat při sjednání smlouvy. Cyklovýlet bude probíhat jako lehká cyklistika v okolí Neziderského jezera, které je lemované řadou nádherných cyklostezek, časově na 2-3 hodiny/jeden výlet.

Ubytování

Ubytováni je zajištěno ve wellness hotelu s kouzelnou atmosférou a ojedinělého charakteru. 1- lůžkové, 2-lůžkové , 3-lůžkovékove i rodinný pokoj jsou vybaveny koupelnou, sprchovým koutem, fénem, lednicí, televizí,  klimatizací, trezorem a připojením k internetu ( WI-FI). Je zde i možnost přistýlky. Pokoje jsou nekuřácké.

STRAVOVÁNÍ

Bohatá snídaně formou bufetu (v ceně) v restauraci hotelu. Příplatek za večeři 380,- Kč/osoba/den: gastronomické zážitky v restauraci Tornácos (polévka, hlavní chod, lahůdkový dezert z místní cukrárny, salátový buffet). Na termálním koupališti je možno zakoupit hlavní jídlo z menu již od 120 Kč.

 

 

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO

  • doprava autobusem
  • 4x ubytování ve wellness hotelu
  • 4x bohatá snídaně formou bufetu
  • 5x vstupné do termálního koupaliště
  • neomezené použití wellnessu: zážitkový bazén, finská sauna, parní kabina s aroma a světelnou terapií
  • v odpočívárně wellnessu podle denní nabídky léčivé a bylinkové čaje
  • neomezený přístup k internetu (WiFi)
  • spotřeba vody, elektřiny a pod.
  • pojištění proti úpadku
  • delegátská činnost

 

Není zahrnuto v ceně:

Cestovní připojištění na cesty do zahraničí, možno zajistit si v CK za 40 Kč/den včetně storna. 

Místní pobytovou taxu platí klienti nad 18 let na místě ve výši 400HUF/ noc

 

Rezervovat