Bükfürdö - Apartman hotel*** autem
Zájezd pro jednotlivce
Doprava vlastním autem

Objevte i Vy kouzelný svět lázní Bükfürdő!

Lázně Bük

Lázně Bük leží v severozápadní části Maďarska, na horním toku říčky Répce, takřka na dosah Alp. Zdejším pokladem je léčivá voda tryskající z hloubky přes tisíc metrů, která je díky svému složení naprosto unikátní v rámci celé Evropy a napomáhá léčit především onemocnění pohybového ústrojí.

Léčebné lázně a Zážitkové centrum Bükfürdő je opravdovým rájem pro ty, kteří se chtějí léčit, odpočívat, relaxovat, koupat. Lázeňský komplex na ploše 14 hektarů pokrývá park se stromy, poskytujícími příjemný stín; lázeňský komplex tvoří 32 bazénů s rozlohou více než pět tisíc metrů čtverečních vodní plochy, pro návštěvníky jsou k dispozici léčivé lázně, koupaliště a zážitkové lázně, moderní Svět sauny a Wellness Centrum, uznávané léčebné oddělení, kemp.

Návštěvníky, kteří se chtějí léčit, očekávají bazény s léčivou vodou, léčebné a wellness kůry, klidná relaxace a odpočinek, pro rodiny s dětmi jsou k dispozici zážitkové a dětské bazény, hřiště, kryté a venkovní skluzavky, dětský koutek, který je vybaven barevnými hračkami; to vše poskytuje bezstarostnou zábavu a hry, pro milovníky aktivního odpočinku jsou k dispozici sportovní hřiště, plavecké bazény a mohou si vybrat z mnoha veselých zábavných programů.

Návštěvníky lázní očekávají početné restaurace a bufety, které nabízí výborné pochoutky.

 

Léčivé lázně a koupaliště • I. zóna

Na rozloze 14 hektarů pokrytých stinnými stromy, vás zvou ke koupeli kryté, polokryté a otevřené bazény. Léčivé bazény jsou naplněny vodou, která má teplotu 32-38 °C, bazény vhodné ke koupání a sport mají teplotu 26-28 °C a pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici dětské bazény, kde si mohou užívat vody za bezpečných podmínek.

Bezplatný komplex vnějších skluzavek sestává ze čtyř drah, které vám nabízí nezapomenutelné zážitky. Skluzavka anakonda se dlouze kroutí, kamikaze se svým příkrým spádem je doporučen pro odvážnější návštěvníky, na rodinné skluzavce se může současně svézt i více osob, zatímco na jedinečné skluzavce – cibulce se přijíždí do vody točivým pohybem jako z odstředivky.

Lázně jsou ideálním místem pro dobíjení energie v létě i v zimě. Své výjimečné služby nabízí nejen svým letním návštěvníkům koupaliště. Návštěvníky, kteří se chtějí odreagovat od denních starostí, očekává budova s odpočinkovou zónou, kde se návštěvníci mohou oddávat dokonalému zážitku z odpočinku v těsné blízkosti přírody. Budova s odpočinkovou zónou svým návštěvníkům kromě bezplatných lehátek nabízí pro děti hračky, pro dospělé společenský koutek, dále vytápěné odpočinkové plochy, pokoj pro maminky a miminka. Oddělené plochy, odpočinková část galerií na poschodí a vnější odpočinkové terasy pro slunění podporují klidný odpočinek a příjemnou relaxaci.

V dětském koutku, který je vybaven veselými hračkami, nebo na moderním hřišti se děti mohou oddávat bezstarostné zábavě.
Milovníci pohybu jsou očekáváni na sportovních plochách (plážový volleyball, foot tenis, badminton, malé zatravněné fotbalové hřiště, streetball), stolní tenis, dále jsou zváni na organizované sportovní a zábavné programy.

Zážitkové lázně • II. zóna

Kryté zážitkové koupele jsou otevřeny celoročně a nabízejí osvěžení všem generacím. V zážitkovém bazénu divoká řeka, bublinková lůžka a bublinkové koupele slibují nezapomenutelný zážitek.

Rovněž příjemnou relaxaci poskytuje skupina částečně krytých bazénů, sestávající ze čtyř bazénů, naplněných léčivou a pitnou vodou.

Pro děti nabízíme brouzdaliště a krytý zážitkový komplex skluzavek, který se skládá ze tří částí. Zážitkové skluzavky, které začínají ve vnitřní části, kroutí se a končí mimo zdi lázní jsou oživeny světelnými a barevnými efekty, díky kterým je jízda zvláštnější a veselejší.

Park zážitkových lázní zajistí návštěvníkům ničím nerušený odpočinek od každodenních starostí v klidném, tichém prostoru zeleně. Pohodlí návštěvníků zajišťují lehátka.

 

Svět sauny • III. zóna

Milovníky sauny očekává exkluzivní svět sauny, ve kterém naleznete tepidarium, parní lázně, infra- a finskou saunu, aromatickou saunu a venkovní finskou saunu, které poskytnou uvolnění a občerstvení. Odpočinek po pobytu v sauně zajistí saunový dvůr a kryté saunové odpočinkové prostory. Na závěr perfektního saunování můžete využít vnitřní či venkovní ochlazovací bazén, Jacuzzi nebo Kneippův bazén.

 

Terapie

“Medicus curat, natura sanat” – “Lékař léčí, příroda uzdravuje”

Voda jedinečného složení, s obsahem minerálních látek více než 15.000 mg/l – s alkalickými uhličitany, vysokým obsahem kalcia, hořčíku a fluoru – léčivá voda v Bük má jedinečně příznivý vliv na organizmus.

Blahodárné účinky léčebných pramenů jsou doplněny tradičními i moderními terapeutickými metodami aplikovanými ve Fyzioterapeutickém institutu. Společný účinek léčivé vody a léčebných terapií potíže odeznívají, končí, tělesná a duševní harmonie se znovu nastolí.

Ubytování       

Hotel, nabízející takřka rodinnou atmosféru, se nachází v zelené části, pár minut od léčivých lázní. Nově založená recepce a hala  umožňují pohodlnější přivítání našich hostů a jejich obsluhu.

Jednopokojové apartmány jsou pohodlně vybaveny, jsou určeny pro 2-3 dospělé osoby nebo 2 dospělé a 2 děti do 12 let (přistýlkou je roztahovací gauč). Každý pokoj má vlastní koupelnu a soc. zařízení.
Apartmá jsou v zájmu co největší spokojenosti hostů vybaveny kuchyňkou s kompletním vybavením a lednicí, lodžií, rádiem, televizí, telefonem, některé s WIFI připojením na internet.

 

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO

  • ubytování v Apartmá hotelu *** vedle lázní BÜKFÜRDÖ ve  2-lůžkových pokojích (každý s WC a sprchou)
  • maďarská polopenze v restauraci – snídaně formou buffetu (švédský stůl),večeře á-la-carte
  • 40-minutová masáž CERAGEM-E
  • vstupenka do termálních lázní
  • česky mluvící recepční
  • pobytová taxa, spotřeba vody, elektřiny a pod.
  • pojištění zájezdu dle zák. 159/1999 Sb. a jeho úprav zák. 214/2006 Sb.

 

Příplatek za 1-lůžkový pokoj ve výši 950,- Kč  

 

Nezapomeňte – i do Maďarska je třeba si udělat cestovní připojištění na cesty do zahraničí - možno i v naší CK za 40 Kč/osoba/den včetně storna.

Rezervovat