Apartmán Bilo - 4 osoby
Zájezd pro jednotlivce


SILVI MARINA

město mezi Jaderským mořem a zelenými kopci - leží v oblasti 3 národních parků: Abruzzo, Gran Sasso – s nejvyšší horou Apenin Corno Grande – 2914 m n. m. s jedním s nejjižněji položených ledovců v Evropě,  a  do třetice parku Maiella, 2 regionálních parků (Velino–Sirente a Monti Simbruini) a více než 20 přírodních rezervací, které zaujímají asi 40% celého území kraje. Pro ně byl také kraj stanoven Evropským parlamentem jako „Zelený region Evropy“. Toto středisko leží ve střední Itálii, oblasti nazývané ABRUZZO. Proč jsme vybrali zrovna Abruzzo? Důvodů je několik. Na čistých písečných plážích, uprostřed krásné přírody na úpatí pohoří Gran Sasso, prožijete koupání v průzračném teplém moři a nádherné dny prohřáté italským sluníčkem. Ti z Vás, kteří dáváte přednost aktivní dovolené a toužíte po poznání, využijete možnosti navštívit kulturní a historické památky této oblasti. Najdete zde spoustu architektonických pozoruhodností. Krásnou bílou antiku, románskou architekturu, důstojnou gotiku a renesanci, která je zde k vidění snad v každém městečku. Přesvědčíte se o tom sami, navštívíte-li např. Atri, údajně nejstarší město této strany Itálie, které dalo jméno tomuto pobřeží, nazývané adriatické. V neposlední řadě jistě řada z Vás využije možnosti se s námi podívat do Říma, na ostrovy Tremiti a mnoho dalších zajímavých míst. Chcete-li se tedy seznámit s Abruzzem, kde se snoubí krása a ladnost horských štítů s klidem moře, neváhejte a pojeďte s námi na 1200 km dlouhý výlet. Silvi Marina je typické přímořské letovisko vzniklé z původní malé rybářské vesničky na pobřeží Jaderského moře. Díky své výhodné poloze na úpatí hor, křišťálově čistému moři a plážím se zlatavým pískem je právem nazývána „perlou adriatického pobřeží“ a stala se jedním z nejnavšťěvovanějších v regionu. Hned za městečkem se zvedají kopce, na nichž najdete starobylé vesničky jako Silvi Paese či Alta nebo Sant d´Angelo a za nimi majestátní pohoří Gran Sasso.Jiný kolorit mu ovšem dodávají protáhlé řady domů a vilek podél písčité pláže, promenády a řady obchůdků a butiků, také 2 obchodní domy, několik supermarketů s potravinami, barů a restaurací, pizzeriií a cukráren. Kopce jsou zároveň hradbou před studeným větrem z pevninského pohoří, a tak s hezkým a teplým počasím zde můžete počítat většinou už od května až do konce září. Každý čtvrtek se v Silvi Marina konají trhy s možností nákupu oblečení, drogerie, ovoce ...

 

Ubytování/7 nocí:

V moderně zařízených residencích (Mac, Gugu nebo Kara) pouhých 0-80 m od pláže, nacházejících se přímo na promenádě nebo nedaleko hlavního centra města (5 minut chůze). Residence se skládají z  apartmánů pro 2 osoby, z apartmánů pro 4 osoby s: jednou 2-lůžkovou ložnicí, plně vybavenou obývací kuchyní s rozkládacím 2-lůžkem, koupelna + toaleta. A dále z apartmánů pro 6 osob, zde je navíc 1 ložnice. Všechny apartmány mají buď balkon, terasu nebo vlastní zahrádku. Poblíž rezidencí je velká relaxační travnatá plocha, na které jsou lavičky, dětské hřiště, odpočívadla pro relaxaci dětí i dospělých.

Nově nabízíme rezidenční komplex Villaggio Europa Unita tvořený hlavní budovou s apartmány, zděnými bungalovy a mobilhomy leží v klidné severní části Silvi Marina přímo pod městečkem Silvi Alta a v bezprostřední blízkosti pláže. Parkování u rezidence v oploceném a hlídaném prostoru zdarma. Cena za ubytování ve Villaggio Europa Unita na vyžádání.

 
Stravování

Možno přiobjednat italskou polopenzi v rezidenci Sea Resort – snídaně probíhá formou buffetu (je to jen lehce rozšířená kontinentální snídaně), káva nebo čaj. Večeře je výběr ze 2 menu: výběr z předkrmu těstoviny nebo salát  a druhé jídlo bývá maso nebo ryba, džbán vody. 

Cena stravování:

dospělí:  4080 Kč/týden

dítě 6-12 let: 2970 Kč/týden

dítě 3-5 let: 2040 Kč/týden
 

Volný čas

  • Volný čas - v centru jsou pravidelně italské animace pro děti, v pátek české – pořádané českými delegátkami. Pravidelně jsou na pláži lekce spinningu, aerobiku za poplatek 5€. Plus jsou otevřená fitcentra.
  • Plážový servis (slunečník a 2 polohovací křesílka v zadních řadách pláže): 35eur/týden, v období do 23.5.2020 a od 5.9.2020 do konce plážové sezóny je plážový servis zdarma. Konec plážové sezóny určuje majitel pláže, plážový servis nelze v tomto období garantovat.
  • Povlečení postelí a ručníky - možno vzít si vlastní či vypůjčit na místě za poplatek. Povlečení 10eur/osoba/pobyt, ručníky 5eur/osoba/pobyt.
  • Parkování: u rezidencí s vlastními parkovacími místy (Mac, Gugu, Azzurra, Green Marine) za poplatek 35eur/týden. Invalidé s průkazem ZTP a ZTPP zdarma.
  • Wi-fi zdarma (Mac, Gugu, Pinetina, Azzura), jinak běžně ve většině barů a na plážích
  • V ceníku nejsou zahrnuty výlety – např. – ŘÍM, ATRI A SILVI ALTA, PESCARA, AKVAPARK, GRAN  SASSO + CASTELLI, NÁVŠTĚVA OBCHODNÍHO DOMU, OSTROVY TREMITI.
  • Pobytová taxa je zahrnuta v ceně
  • Městská daň se hradí na místě: osoba nad 15let / 1 EUR / noc

Každý účastník zájezdu by si samozřejmě měl uzavřít cestovní pojištění (možno výhodně také v naší CK včetně pojištění storna zájezdu za 24 Kč na den).

Doprava autobusem z Pelhřimova (min. 10 osob), Humpolce, či Jihlavy za 2 600 Kč.

 

Cena je vždy uvedna za pronájem celého aparmánu: 

 

Rezervovat