Gradac - hotel Labineca*** all inclusive

 

CHORVATSKO - GRADAC - Hotel LABINECA***


GRADAC - město je nejižněji položené na Makarské riviéře a je oblíbeným, živým turistickým letoviskem. Nabízí návštěvníkům bohatou nabídku služeb a vysokou turistikou vybavenost. Konají se zde diskotéky pod širým nebem, lidové slavnosti, nabízí se zde množství barů, restaurací, kaváren, pizzerií apod. Možný je výstup na horu Sv. Ilja, 961 m n. m., vypínající se nad městem. Oblázkové pláže, které jej lemují, jsou považovány za nejkrásnější na Jadranu. Pozvolný vstup do vody je vhodný i pro rodiny s dětmi. Celé letovisko je ve stínu mohutného pohoří Rilič. K výletům na lodi se nabízejí nedaleké, okem viditelné ostrovy Hvar či vzdálenější Korčula a poloostrov Pelješac. Turisté rádi navštěvují zdejší vinárny, ve kterých ochutnávají červené víno, podle kterého se někdy Gradacu říká „město červeného vína“. V oblasti dnešního Gradacu byly nalezeny mnohé pozůstatky, které dokládají osídlení již v době bronzové a starší době železné. V antické době se zde pravděpodobně nacházelo římské město Biston.V blízkosti hotelu Laguna byla nalezena řada hrobů z této doby. V roce 1649 se poprvé můžeme setkat s názvem Gradac - jenž byl původně určen pro tvrz stojící přibližně v těch místech, kde se dnes nachází kostel Sv. Mihovila. Na kopci Plana je dosud zachována kaplička Sv. Paškvala, jedna z nejstarších staveb v oblasti Gradacu. Historie turismu v Gradacu se začíná psát kolem roku 1919, kdy byl na nábřeží vystavěn první hotel.

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO:

  • doprava autobusem s klimatizací z Pelhřimova (min 8 osob), Humpolce nebo Jihlavy či vlastní doprava
  • 7x ubytování v Hotelu Labineca***, pokoje od 2 do 5 osob
  • pokoje s klimatizací a balkónem
  • 7x stravování ALL INCLUSIVE
  • hotelové úklidové služby
  • pojištění zájezdu dle zák. 159/1999 Sb.a jeho úprav zák. 214/2006 Sb.
  •  

Doprava autem - dítě do 12 let se 2 dospělými ZDARMA!

Doprava autobusem - dítě do 12 let se 2 dospělými platí pouze za dopravu 2 200,-Kč

 

Ubytování:
Velmi oblíbený all inclusive hotel se nachází na klidném místě přímo na oblázkové pláži. Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou, výhodou je nabídka také prostorných rodinných pokojů až pro 5 osob. Hotel je na hlavní promenádě. Vzdálenost od centra je 250 m. Hotelový venkovní bazén s lehátky zdarma, na pláži lehátka za poplatek. WIFI.

 

Stravování: All inclusive: snídaně, oběd a večeře bufet. Nápoje v ceně 10 - 23 hod. (minerálka, pivo, džusy, místní víno a lihoviny), snacky (22.30-23.00 hod.), káva/čaj a moučníky (16-17 hod.).

 

Zábava pro děti v ceně pobytu: Dětský klub/miniklub: 4 roky - 12 let. dětská denní animace 6x týdně 4-7 let a 8-12 let, dětská večerní animace 6x týdně 4-7 let a 8-12 let, venkovní dětské hřiště, dětská diskotéka, venkovní dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání předem, vysoká židlička na vyžádání předem.


Sport a zábava v ceně
Volejbal, fotbal, stolní tenis, kulečník, šipky, vodní gymnastika, denní animace 6x týdně, večerní animace 6x týdně.


Sport a zábava za poplatek
Šlapadla, potápění, vodní skútry.

 

Cestovní pojištění:
Každý účastník by si samozřejmě měl uzavřít pojišťění léčebných výloh pro cesty do zahraničí na 10dní, možno sjednat v CK za 24 Kč/den/osoba včetně pojištění storna.

 

CENÍK 2020 (cena dospělá osoba ve 2-lůžkovém pokoji):

Pobytová taxa 30,-Kč/osoba/den, není zahrnuta v ceně.

Rezervovat