Vážení klienti,

vítejte na našich nových stránkách, které jsme vylepšili tak, aby lépe vyhovovaly Vašim potřebám a Vaší orientaci v naší nabídce.

Chceme dopřát našim zákazníkům takový druh odpočinku a servisu, který si oni sami žádají. Vážíme si našich zákazníků a chceme si udržet věrné klienty, kteří se k nám budou i se svými rodinami vracet.

Pořádáme zájezdy do téměř všech evropských zemí – především se považujeme za „specialistu“ na objevování krás Chorvatska, Švýcarska, Itálie a Slovenska. Jedná se o zájezdy pobytové, poznávací, lyžařské a lázeňské. Naše nabídka je určena jak rodinám, tak i školám a kolektivům, kterým připravujeme zájezdy individuálně dle jejich poptávky.

Neméně důležitou částí naší činnosti je provizní prodej zájezdů renomovaných cestovních kanceláří z celé ČR – do evropských i bližších zámořských či vzdálenějších exotických destinací s leteckou dopravou, nebo pouze skrze zajištění letenek.

Jsme rodinná firma s tradicí působíme jako cestovní kancelář již od roku 1991. Cestovní kancelář má všechny své zájezdy pojištěny zákonným pojištěním u Union poisťovny, a.s.

Tak tedy „POZNÁVEJTE SVĚT S NÁMI“

Za kolektiv CK

Ing. Markéta Řádová
majitelka cestovní kanceláře