Velký Meder - autobusem
Zájezd pro jednotlivce

Pozvánka na ozdravný týdenní zájezd do moderního termálního koupaliště (dříve Čalovo), kde voda svým složením pomáhá celkovou regeneraci lidského organismu a to hlavně osobám s onemocněními:

 • Kloubů
 • Páteře
 • Svalstva

Velký Meder termální koupaliště - TERMÁLPARK:

Nově zrekonstruovaný areál (Velký Meder termální koupaliště), který slouží široké veřejnosti od roku 2004 pomáhá díky dvěma geotermálním pramenům léčivé vody o teplotě 57-68 °C, chemickým složením je voda velmi podobná piešťanskému prameni, převažuje obsah sodíku. Nachází v pěkném prostředí uprostřed zeleně na okraji města. Ve všech bazénech dosahuje teplota vody 27o–38oC. Areál tvoří dvě samostatné, třebaže vzájemně propojené části:
Krytý rekreační komplex s celoročním provozem je tvořen plaveckým bazénem s teplotou vody 30 °C uprostřed bazénu se nachází vyvýšený perličkový bazén s vodou teplou 33 ° C a na okraji plaveckého bazénu pak dětský bazén s vodou teplou také 33° C.
Venkovní komplex se otevírá na ploše 6 hektarového zatravněného areálu v době letní sezóny od května do září. K dispozici je pět různých koupališť. Charakter nově zrekonstruovaného rekreačního bazénu nabízí možnost koupání v přírodě, pod ochranou sálající páry – teplota vody dosahuje 30-40° C. Další je italský bazén s tobogánem o teplotě vody 28° C, rodinný má 33° C, sportovní 25° C a dětský s vodou teplou 33° C.
TERMÁLPARK (Velký Meder termální koupaliště) nabízí i něco pro relaxaci: saunování se 4 saunami (infra, parní, bylinková a finská), masážní vana, vertikální bisolárium, másáže, bahenní zábaly atd. Pro sportovní vyžití a zábavu jsou dále k dispozici – hřiště na plážový volejbal, minigolf, zpevněná plocha na volejbal, nohejbal, fotbal. Pro děti zábavní hrací přístroje, houpačky, trampolína.
Město Velký Meder s 10.000 obyvateli se nachází na jižním cípu západního Slovenska a to
70 km od Bratislavy a 10 km od hraničního přechodu přes Dunaj v Medvědově směr maďarské město Györ (Ráb). V centru města návštěvník nalezne větší počet nákupních center, banky, kavárny, restaurace s živou hudbou, městské kulturní středisko s kinem apod.

UBYTOVÁNÍ - Velký Meder termální koupaliště

Ve 2-lůžkových moderně zařízených pokojích v penzionech s velkým osobním komfortem – každý má své sociální zařízení – koupelnu s WC, TV  na pokoji. Strava je formou polopenze - snídaně a večeře formou bufetu (tj. švédské stoly).  Je zde možná přistýlka - 3. lůžko. K dispozici je grilovací místo. Výhodou penzionů je jejich výborná poloha v blízkosti termálního koupaliště.

SLEVY - Velký Meder termální koupaliště

Slevy pro účastníky nad 60 let a držitele průkazu ZTP 300 Kč.

Slevy na dítě budou kalkulovány individuálně dle věku a požadavků klienta.

Sleva na vlastní dopravu 600 Kč/osobu.

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

 • doprava autobusem
 • 6x ubytování v areálu u koupaliště v penzionu ve 2-lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC, TV
 • 6x polopenze v restauraci hotelu na lázeňské kolonádě formou švédských stolů
 • 1x za pobyt místo večeře rožnění selátka s obsluhou a taneční zábavou
 • 7x permanentka do areálu termálního koupaliště včetně využití všech perličkových koupelí a tobogánů, lehátka v relaxačním centru, možnost 2 vstupů denně, zrekonstruovaný vnitřní bazén
 • bonus CK - relaxační 30-minutová masáž zad
 • místní pobytová taxa
 • spotřeby vody, elektřiny a pod.
 • pojištění dle zák. 159/99 Sb.
 • delegát

ODJEZD/PŘÍJEZD/ODJEZDOVÁ MÍSTA: 

Odjezd v 7.45 z Pelhřimova od Sportovní haly, z Humpolce od pošty v 8.05 hodin, z Jihlavy od Billy/Staré nemocnice v 8.40 hodin, z Brna v 10.00 hodin.
Příjezd je plánován na místo odjezdu kolem 20. hodiny. Pobyty nabízíme dále v libovolných termínech na vlastní dopravu, poptávky zasílejte na info@ckmarketa.cz. 

 

Nezapomeňte - i na Slovensko je třeba si udělat cestovní připojištění na cesty do zahraničí - možno i v naší CK za zvýhodněnou cenu 20 Kč/den včetně pojištění storna zájezdu.

 

Rezervovat