Předvánoční Vídeň

Program:

- Odjezd z Pelhřimova od Sportovní haly v 6.00 hod.

- Příjezd do Vídně, ráno návštěva čokoládovny a muzea čokolády firmy Heindl (vstup 6 EUR), možnost nákupu za příznivé ceny, exkurze do výrobny čokolády a ochutnávka, poté procházka kolem hlavních pamětihodností centra města. Přestávka na oběd.

- V odpoledních hodinách program dle vlastního uvážení, možnost:

1) návštěvy atraktivních výstav v Albertině - velká výstava evropského Pointilismu – jednoho z předchůdců budoucího abstraktního umění, který se s Paříže a Bruselu rozšířil po celé Evropě. Výběr ze 100 prací zahrnuje např. díla: George Seurata, Paule Signaca, Henriho Matisse a dalších. Dále stálé výstavy ze sbírek galerie pod názvem Od Moneta k Picassovi a dalších výstav.

Vstup studenti do 19 let zdarma, dospělí – skupina 8,50 EUR nebo 

 

2) návštěva Domu moře, který představuje v jednotlivých odděleních, vysoko ve vzduchu, tropické sladkovodní a mořské ryby, ryby obývající Středozemní moře a tuzemské vody a také žraloky. Atrakce je dostupná MHD. Vstup dospělí 16,70 EUR, děti do 15 let 7,60 EUR či další vlastní program.

- V podvečerních hodinách návštěva vánočního trhu před Vídeňskou radnicí, také s tradičními adventními koncerty ve slavnostním sále radnice (vystoupení hudebních a pěveckých souborů z celého světa, dotvářejících atmosféru adventu) - vstup zdarma.

- Odjezd domů v 19.30 hod. – příjezd do 23.00 hod.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, komplexní cestovní pojištění, průvodce.

Rezervovat

Fotogalerie: